logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Придбати твір мистецтва

Друзі! Тепер Ви маєте нагоду обрати або замовити прекрасний твір мистецтва за надзвичайно вигідною ціною, адже між Вами і автором немає жодних посередників!

Твір мистецтва з історією. Шлях до завершеного твору мистецтва може тривати кілька років (якщо це не робота на замовлення, звісно)). Це натурні враження, спіймані порухом пензля в етюді. Це і еволюція думки й майстерності. Кожна картина сворена натхненно, несе в собі сюжет, ідею, філософський зміст. Це якісно відрізняє такий живопис від того, що створюється на продаж виключно.

Вибрати твір Ви можете у віртуальній галереї.

Творчий процесКожна картина є неповторним, оригінальним твором мистецтва, творчим пошуком автора. Кожен твір починається з ескізної, детальної розробки композиції, пошуку творчого рішення.

Імприматура та живопис

Портрет з виконанням підмальовка
Твори виконані із дотриманням технології, що гарантує довічне збереження їх експозиційних властивостей за умови правильного зберігання.

Натягування полотна

Картини, які Ви спостерігаєте у віртуальній галереї та які мають інформацію про ціну – відкриті для продажу. Ціна вказана в умовних одиницях. Умовна одиниця = долару США за курсом НБУ на день продажу.

Також Ви можете замовити твір мистецтва у автора. Це може бути будь-який жанр (пейзаж, сюжетна картина, натюрморт, портрет) і техніка виконання (живопис, графіка). Автор врахує всі Ваші побажання і запропонує цікаві варіанти виконання. Термін і вартість створення картини - індивідуальні для кожного випадку.

Якщо Ви хочете дізнатися ціну і термін виконання картини (портрету, пейзажу тощо),
Ви можете скористатися ФОРМОЮ
.

Автор відпише Вам якнайскоріше із найбільш детальною інформацією. Так Ви зможете прийняти рішення.

Детальніше про замовлення і виконання ПОРТРЕТУ читайте тут.

Експресія в творчості:

Для здійснення покупки Ви можете зв'язатися з нами за контактами, які вказані в нижній частині сторінки, або через форму зворотного зв'язку. Менеджер погодить з Вами нйбільш зручну форму оплати та придбання твору: готівковим чи безготівковим розрахунком, з отриманням твору особисто чи пересиланням кур'єрською службою. 

 
Feedback Library   Бібліотека Імені М. Реріха

Чудова, прекрасна виставка! Ярослав - майстер позитиву і гарного, сонячного настрою! Запрошуємо!!! повірте, подивитись є на що... Ярославе, дякуємо!

Feedback Omelchuk  Юлія Омельчук

Дякую автору та організаторам виставки живопису Ярослава! Творчого довголіття Вам, злагоди, здоров'я!!!

Feedback Ignatenko Ірина Ігнатенко

Мої друзі, щиро запрошую Вас відвідати виставку живопису талановитого митця та художника Yaroslav Ternovskyi.

Feedback Kapustianska  Наталка Капустянська

Я вже оцінила... гарна!