logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Майстер класи

Майстер клас від Художньої студії "Зело" це картина олійними фарбами на полотні за одне заняття!

Ми творимо від початку заняття і до тих пір, допоки у Вас вийде завершена робота, яка Вам сподобається! В середньому тривалість такого майстер класу 4 - 5 годин. Досвідчені художники допоможуть Вам у цьому!

Навіть якщо у вас немає досвіду роботи з олійними фарбами або, більше того, з образотворчим мистецтвом взагалі, художник надасть Вам детальні інструкції для успішної творчості!

Ми працюємо з натурними постановками, це завжди цікаво і захоплююче:

Натурні постановки

Звичайно, це пошук самостійного композиційного підходу, манери виконання. І твір виходить дійсно оригінальним, неповторним.

Це роботи учасників майстер класів (деякі з учасників раніше навіть не торкались пензлів і фарб:)

Роботи судійців

Ми також створюємо твори мистецтва, використовючи репродукції з робіт видатних митців сучасності, таким чином у Вас вдома з'явится авторська копія чудової картини, створена Вами власноруч.

Мастер класс по живописи

А як же ми працюємо?

На полотнах, натягнутих на підрамник, розміром, орієнтовно, 40х50 см. Олійними фарбами і щоразу у новій техніці: ала-прима, багатошаровий живопис, імпасто, застосовуємо різні інструменти, підходи та стилі, знайомимося з техніками старих майстрів та художиків сучасності. А тому в нас ніколи не буває однакових (таких, що повторюються) майстер класів!

Ось приклади робіт наших учасників. Всі вони вперше доторкнулися до олійного живопису в нашій студії...

ArtWorks

 Ось як це виходить в Олесі Ткаченко:

На майстер класі

Що ще?

На початку творчої роботи ми надамо Вам комплект захисного одягу (чисті фартух та рукавиці). Таким чином Вам не варто більше турбуватися про схоронність свого одягу та манікюру. А в кінці ми безпечно запакуємо Ваш шедевр у картонну упаковку з ручками, і Ви зможете спокійно пересуватися з ним по місту:

Комплект захисного одягу

Сам художник взагалі надає перевагу роботі у білій сорочці та краватці:

Терновський Ярослав - художник

Що ще Вас стримує від справжнього свята живопису???

Картина, яку Ви створите і заберете із собою, буде значно дорожче цієї суми. Крім того, корисність проведеного часу, а також отримані враження і емоції навряд чи можливо вмістити у ці цифри!

Такі роботи, і навіть кращі, вийдуть у Вас! Маєте сумніви? А Ви спробуйте!

Поспішайте, друзі! Адже ми набираємо зовсім невеликі групи!

Майстер класси проходять щотижнево, а тему та час Ви завжди можете уточнити на наших сторінках в соцмережах!

Записатися Ви можете за телефоном: 050 380 06 04 (це обов'язково для того, щоб ми підготували всі необхідні матеріали для Вашої комфортної творчості!)