logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Арт-івенти

 Шукаєте ідеї як цікаво, з користю, а головне - незабутньо провести корпоратив, наповнити тренінг, семінар або вагому подію Вашу або Вашої компанії?
А може шукаєте оригінальний подарунок ювілярам, молодятам?

Пропонуємо Вам справжній акт творіння -
написання колективної картини!

Say 1

Це витвір мистецтва, картина, створена Вашими друзями, співробітниками, родичами незалежно від віку, рівня підготовки, прямо під час корпоративу, тренінгу, весілля тощо.

 

Картина тематично пов'язана з Вашим заходом. Це реалістичний твір, яке має художню (галерейну) цінність від 1000 $ (!). Тема і ескіз (зображення) попередньо узгоджується з Вами.

Від 2 до 100. Це буде захоплюючий експеримент зі справжніми олійними художніми фарбами! Різні техніки, інструменти, а головне - багато фарб, яких вистачить на всіх! Смакота! 

 

Ні в якому разі! Час, який ми витрачаємо на створення картини 100 см по меншій стороні, всього лише 50-90 хв. Нудьгувати не доведеться! А найголовніше, що фінальна тема картини буде зрозуміла учасникам тільки в кінці. І стане дивовижним сюрпризом для них!

 

В кінці картина повертається на 180 або 90 градусів на мольберті і Ви чуєте захоплене «Вау !!!» в залі. А до цього моменту учасники експериментують, розмішують фарби, наносять їх, не думаючи про рамки «правильності», виливають свою енергію, творчий потенціал, думки, ідеї на полотно, але під модерацією художника.

Картина залишається у Вас як результат спільної творчості, яким можна пишатися. Вона може стати прикрасою Вашого офісу, будинку, будь-якого простору. Ця картина завжди буде нагадувати Вам і Вашим співтворцям про спільні цілі та цінності.

Ні в якому разі! Ми забезпечимо Ваших гостей чистими рукавичками, художник простежить за акуратністю і проінструктує. Всі фарби залишаться тільки на полотні, палітрі та пензлях.

1-2 дні. При цьому Арт-центр Zelo організовує все «під ключ»: доставку необхідних матеріалів, розміщення, підключення, проведення, написання, демонстрацію, максимально мінімізуючи головний біль для організаторів.

Мова проведення заходу: українська, російська, англійська. Дрес-код художника - відповідає формату заходу.

А це вже задоволені клієнти: