logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Як довго триває навчання в студії

 
 
 

Звичайно, успіх і творчий розвиток прямо залежатимуть від бажання студійця, регулярності відвідування занять, систематичної творчої роботи.

За таких умов Арт-центр Зело гарантує дбайливе пророщення Вашого мистецького паростка.

Для того, щоб його стебло окріпло, листя забуяло, а квіти починали набувати притаманних лише Вам форми і кольору, знадобиться принаймні рік.

Щорічно кожен із студійців визначається із творчим завданням, яке підведе підсумки його навчанню в студії протягом року. Це і буде його, певним чином, кваліфікаційна робота, за яку виконавець отримає відповідний сертифікат та нагоду представити таку роботу на виставці з подальшими проведенням презентації та публікацією в одному із мистецьких видань.

Така робота стане належним індикатором освітянської та мистецької практики для кожного студійця.

Художня студія, попри широту охоплюваної тематики, є закладом спеціалізованим. Тут ми зосереджуємось на тому, що нас цікавить безпосередньо – на мистецтві. А вже через призму мистецтва розвиваємо широту світогляду. Це дозволяє у такий короткий строк впевнено стати на стежину творчого самовираження.

Ви можете розвинути свій потенціал іще глибше.

В подальшому студія пропонує Вашій увазі глибоко спеціальні знання й уміння: поглиблене вивчення анатомії та складних композицій, професійне застосування художніх матеріалів, участь у спільних художніх проектах, проведення виставок групових, персональних, в межах міста і України, а також закордонних.

Так Ви виведете квітку цілком нового сорту і сорт цей називатиметься Вашим ім’ям. Для такого роду садівництва знадобиться іще років зо два-три.

А далі?

А далі за Вашим бажанням Ви можете продовжити відвідувати студію, для того, щоб працювати в колективі однодумців, щоб Ваше зростання не зменшувало темпу, щоб реалізовувати цікаві творчі проекти.

В будь-якому випадку, двері Арт-центру Зело відкриті всім охочим незалежно від Вашого віку, художньої освіти, роду занять. Єдина вимога – це мати бажання займатися художньою творчістю та культивувати прекрасне.