logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Чим ми займаємося?

Zelo

Занття у Художній студії проводяться за такими видами образотворчого мистецтва:живопис, графіка.

 
Zelo

Опановуючи ці види, ми працюватимемо в наступних техніках (на вибір): олія, темпера, акрил, акварель, гуаш, пастель, олівець, вугіль, соус, сепія, сангіна, сухий пензель тощо.

 

Zelo

Під час роботи ми вдосконалюватимемо практичні навички у: композиції; перспективній і конструктивній побудові форм; роботі з художніми матеріалами, кольором та світлотінню.

 

Zelo

Ці практичні навички набуватимуться посередництвом обраної техніки або технік у процесі виконання: академічного і творчого рисунків, ескізів, етюдів з натури (інтер’єрні постановки, пленери, моделі), художніх експериментів, творчих робіт (натюрморт, пейзаж, портрет, сюжетна картина)

 

Zelo

Також займатимемось художніми постановками, роботою зі світлом, проведенням виставок, експозицій та презентацій, працюватимемо над здобуттям продюсерських навичок.

 

Zelo

І, не в останню чергу, ми ознайомимося із біографією та творчим спадком українських та закордонних митців; художніми стилями, напрямами, течіями різних епох; зібраннями вітчизняних та закордонних галерей і музеїв; удосконалимо наші навички по оформленню робіт, їх інтер’єрному розміщенню та освітленню.

 
Zelo

Крім того у Художній студії проводяться різноманітні майстер класи, серед яких: різні види декорування, вітражний розпис, гончарство, різьблення по дереву, фотографія, скульптура, ювелірна справа, ковальство.