logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Відкриття Арт студії. Як це було...

Повірте, ствроення картини на відкритті художньої студії - це була тільки перша Ваша нагода! Попереду ще багато цікавого: занурення у світ мистецтва, релакс і медитація під час творчості, прекрасні картини, які відкриють у Вас нові можливості, допоможуть відпочити від тривожного сьогодення, налаштують на продуктивний лад! 

То як Ваші враження? Здається, що у нас вийшло створити душевну, невимушену атмосферу, що так необхідно зараз у буремному світі. Ми щасливі, що змогли подарувати Вам усмішки, позитивні емоції...

22141209 1267930763353247 7074950885878702841 n

Разом з нами, для Вас, створювали атмосферу наші неповторні партнери: Львівська Кав'ярня пригощала традиційно запашною творчою кавою, повітряні кульки, які дарували так багато радості дітям від Ирина Калюга та майстерні "Біш Бах", букети, від яких текла слина - MixFlora флористический сервис (погодьтесь, не кожному спаде на думку додати редис до букету)))), стиліст - Маргарита Лісовська, фотографи Коля ШелестРома ГайдучокЕлена Немченко - шукайте їх на ФБ, вимагайте фотозвіти саме про Вас, та запрошуйте на Ваші заходи. Музика під час прослуховування якої, здається, картини ставали яскравішими, а емоції - гострішими від маестро Anton Kimnatyi, керівника Школа РокзіРок!

Ви зможете насолодитися ще багатьма цікавими світлинами та історіями, поділитися ними зі своїми друзями та залишити у спогадах ці яскраві моменти.

Нагадуємо, що набір у творчі групи скоро завершиться!