logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Терапія мистецтвом

Мистецтво – це особливий вид діяльності, який не терпить одноманітності. Часом, вимагає неабиякого терпіння і наполегливості, але в жодному разі не одноманітності! Це означає, що мозок щосекунди займається реалізацією творчих ідей.

 Швидко і радикально змінювати русло в якому пливуть наші думки – привілей доступний кожному. І один із кращих дороговказів тут – творчість. Процес творення вимагає від нас розумової концентрації. Об’єкт нашої творчості заповнює всю нашу уяву, вибирає всю нашу увагу. І так може тривати годину, другу.

І Ви раптом помітите: те, що займало Ваші думки до тієї миті, як Ви поринули у світ мистецтва – все відступило на другий план. Так, Ви можете, згодом, повернутися до невирішених питань сьогодення, але Ви набудете нового погляду на життєві ситуації. Думки і дії більше не будуть Вам нав’язані, а значить, не будуть нав’язливими.

Відклавши олівець чи пензель, Ви по новому подивитися на світ та на предмети, які його наповнюють. Лишень спробуйте! А якщо робота, яку ви зробите, принесе вам утіху, то гарний настрій та посмішка супроводжуватимуть Вас іще довго.

Насамкінець, і що головне, творчі години вчитимуть Вас неординарності, простоті й ефективності у кожному Вашому кроці. З Вашим творчим розвитком зростатимуть Ваш вишуканий смак та позитивний світогляд!