logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

Арт центр Zelo

Робота в колективі. Чи потрібна вона?

Працюючи наодинці, Ви маєте привілей самостійно вирішувати коли, кому і як буде продемонстрована Ваша робота і чи буде продемонстрована взагалі. У такий спосіб Ви пожинаєте плоди своєї праці. А що ж корисно для навчання?

Колектив, де панує атмосфера творчості, а не механічного алгоритму взаємодії, є відображенням нашого життя, суспільства. Це є іще одним свідченням того, що людське життя на кожному кроці – акт творчості. Погляньте, як нами опановує дух змагання. Часом, ми намагаємося продемонструвати наші здібності, часом, ніяковіємо перед не зовсім вдалою роботою, яку, звичайно ж, побачать колеги.

Коли ж ми поставимося сміливо до самих себе, коли полюбимо те, що самі створюємо, тоді ми не боятимемося допитливих очей. І тоді наші колеги стануть нашими дорадчими і, багато в чому, учителями. В колективі художників ми маємо унікальну можливість спостерігати за власною творчістю та за творчістю оточуючих нас людей. В колективі ми маємо унікальну нагоду запитати про щось і бути спитаними. В колективі, в решті решт, ми навчаємося бути дисциплінованими. А радість зустрічі з друзями, колегами, кличе нас до цього колективу знову і знову.

В колективі однодумців ми йдемо до спільної мети, допомагаючи, таким чином, одне одному. Це те середовище, де думки, діяльність, рух людей відбувається у творчій єдності і, мимоволі, це надає нам сили і натхнення, підтримує у час творчих пошуків.

Додайте до цього радісну атмосферу прийдешніх свят, спільні подорожі та екскурсії, цікаве спілкування і Ви зрозумієте іще глибше навіщо ж потрібен колектив.