logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Арт-Бесіди

Арт-Бесіди

Наші бесіди - інтерактивні, супроводжуються не лише показом слайдів та фоторепродукції, а й розглядом оригінальних творів митців з приватних колекцій. А також демонстрацією техніки виконання твору художником прямо під час бесіди.

Солодаренко МаріаннаВедучі Арт-бесід - досвідчені мистецтвознавці, завжди готують глибокий, але доступний та цікавий матеріал. Тут Ви познайомитеся не тільки з художниками і їх доробком, але й дізнаєтеся, як впліталися життя і творчість митців в ту чи іншу культрну епоху.

 

Також нас чекають дискусії за гарячими напоями, адже Арт-центр ZELO завжди тепло зустрічає своїх гостей! Групи для бесід - невеликі, а тому у нас завжди панує атмосфера затишку та мистецької вишуканості.

Переконайтеся в цьому, переглянувши галерею:

Картина Шовкуненко Олексія

Тривалість арт-бесід - 1,5-2 години. Забронювати собі місце для участі в бесіді ви можете за контактами, які вказані внизу сторінки.

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

А что Вы знаете о Черном квадрате Малевича??? Благодаря нашим партнерам по Конкурсу-Фестивалю "Омріяна Україна очима дітей" я узнала много интересного!

Natalia  Наталья Ракша

Лектор супер! очень интересный материал: глубокий хорошо структурированный. Из таких лекций можно почерпнуть много новой информации

Lileina A  Alaya Lileina

Хорошая лекция, интересный лектор.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!