logo f Арт центр 

+38 (050) 911 64 24

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Інтер'єрна картина

Цього разу ми будемо творити у довільній техніці. На ґрунтованому полотні, розміром, приблизно, 40х60 см, олійними фарбами.
Інтер’єрна картина – це не просто видимий сюжет, а, можливо, робота із самою підсвідомістю. Найцікавіше те, що Ви ніколи не знаєте, що у Вас вийде…

Детальніше...

Пленер #1

«А што у дяді плохо со зрєнієм???» - щиро запитує хлопчик у мами, дивлячись на фарбову коломазь, яка розпливається по полотну із-під пензля художника. «То дядя дивиться на світ інакше» - відповідає йому художник і посміхається.

Детальніше...

ART-Reviviscence

[ПРОБУДЖЕННЯ]
української національної ідеї

З 3 по 15 квітня в “Українському домі” за підтримки та сприяння: Арт-центру “Zelo”, ДП “Український дім”, МВЦ Музей історії Києва, Благодійного Фонду “Український дім”, Благодійного Фонду “Місія SOS”, журналу “Асамблея. Бізнес. Статус. Стиль”, Українського кризового медіа центру відбулася виставка образотворчого мистецтва, покликана продемонструвати киянам та гостям столиці кращі зразки майстрів сучасності та бувальщини нашої країни.

Детальніше...

Сноумен. Детективна історія

Дитячий табір у Конча-Заспі на Різдвяні свята. Святкова гра-містерія «Сноумен. Детективна історія» для дітей 10-16 років

Детальніше...

Благодійний аукціон

26 грудня 2015 року під егідою Художньої студії Жовтневого палацу «Зело» відбудеться благодійний аукціон творів образотворчого мистецтва.

Детальніше...