logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Дитяча арт-студія з Ярославом Терновським

Арт-центр ZELO продовжує свої соціальні ініціативи. Тепер у Ваших діточок є можливість корисно та цікаво проводити час. Створювати чудові малюнки та картини. Дитяча ізостудія з Ярославом Терновським продовжує свою роботу в центрі Полтави.

Детальніше...

Один! Два! Три! Скетчинг почали!

Ескізи з натури - це дивовижний челендж самому собі. Тут немає часу на розмірковування чи виправдлення помилок. Доводиться довіряти своїй руці і відчуттям.

Часом, острах зробити помилку нас зупиняє. Нас супиняє і страх осуду, мовляв, що ж скажуть про мої неоковирні лінії, але! Не помиляеється тільки той, хто нічого не робить

Детальніше...

Полтава аквареллю! МК із живопису

Цього разу на Вас чекає диво акварелі про Полтаву!!!
Ви зможете створити прекрасну картину власноруч всього за 3-4 години. Аквареллю!

Детальніше...

МК з акварелі "Домашні улюбленці"

Цього разу ми створимо неабиякі інтер'єрні картини, на яких зобразимо улюблених тварин. Пухнастих хитрунів - котів, або вірних собак, мудрих птахів або непокірного тигра!
Обирайте самі!
Ви зможете створити прекрасну картину власноруч всього за 3-4 години. Аквареллю!

Детальніше...

Відкриття Арт студії. Як це було...

Повірте, ствроення картини на відкритті художньої студії - це була тільки перша Ваша нагода! Попереду ще багато цікавого: занурення у світ мистецтва, релакс і медитація під час творчості, прекрасні картини, які відкриють у Вас нові можливості, допоможуть відпочити від тривожного сьогодення, налаштують на продуктивний лад! 

Детальніше...