logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Омріяна Україна

Синьо-жовтий - саме так записано в Основному Законі України про Державний Прапор на противагу побутуючому межи уст «жовто-блакитний», «блакитно-жовтий»… Синій і жовтий – ось вони, колірні стихії, що перебувають у нерозривній антагоністичній єдності. Синій і жовтий – кольори, якими вправно орудують дитячі руки. І нині було чим помилуватися на конкурсі-фестивалі «Омріяна Україна очима дітей».

 Діти малюють

Діти пишуть картинуПід синім небом тягнуться догори проміння колосків, ніби ті промені, що їх безкорисно щедро роздає осяйне сонце, проросли із чорної ріллі. За ними вгору спалахують протуберанці соняшників, які невідворотно притягують погляд подорожніх. Жовтогаряче світло розливається ланами й долами, залишаючи у закутках мальовничої України жменьки синьооких тіней. Якими чистими фарбами орудує дитяча фантазія, відтворюючи на аркушах паперу зовсім недитячі розмисли! Тут вся країна, яка ніби балансує на канаті дуального світу: між щастям й бідою, сонцем і темрявою, добробутом і порожнечею. І все ж у тих вібраціях кольору і форм є оптимістичне прагнення добутися до краю канату, сперти ся на міцний фундамент глузду й процвітання!

Діти пишуть картину Україна

Марина ПорошенкоІ от на святі Державного Прапору України, який збігся в часі з проведенням фестивалю «Омріяна Україна очима дітей», Перша леді Марина Порошенко засвідчує першість дитячих мрій, виказаних у творах, які найбільше розкривають ті мрії.

А тепер кожен може долучитися до збирання найбільшого пазлу «Україна», тим самим символічно підкресливши важливість кожного з нас у побудові омріяної України. На своєму місці і у свій час. Мотивуючись не масовим психозом чи популізмом, а любов’ю до своєї справи і щирістю, в першу чергу перед самим собою.

діти збирають Пазл Україна

Листи воїнам АТОТепер кожен може залишити вісточку для воїнів, що виконують свій обов’язок у кризових регіонах і затим вирушити до місця, де діти встановлюють рекорд України.

І таки вдалося їм встановити цей рекорд. Перший в житті, але яким неодмінно можна пишатися. Картина, розміром два на сім метрів, під керівництвом художника Джамаля Бадвана за участі тридцяти авторів врешті «зійшла зі станка».

Джамаль Бадван

Приємно, що і Художній студії у Жовтневому палаці «Зело» вдалося долучитися до цього фестивалю, організваного міжнародними благодійними фондами "Омріяна країна" та "Серце миру", надавши діточкам безкоштовну можливість під керівництвом художників-педагогів створити свої образи «Омріяної України»!

Діти за творчістю

І все таки віриться, що синій і жовтий не прирікають нас на постійні вештання між тим та іншим, а у своїй Божественній взаємодії колірних контрастів підсвічують обраний нами Путь!