logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Благодійний аукціон

Благодійний аукціон на допомогу дітям-сиротам

Благодійний вечір мистецтв

У колонній залі Жовтневого палацу відбулися благодійні аукціон та виставка-продаж творів образотворчого мистецтва сучасних художників.

23 травня під егідою Художньої студії Жовтневого палацу та Міжнародного благодійного фонду «Радуга» відбувся благодійний аукціон творів образотворчого мистецтва, під час якого вдалося зібрати кошти на потреби дітей-сиріт міста Києва, зокрема на розвиток їх здібностей в образотворчому мистецтві, у сумі 19 865 гривень.

Проведення аукціону

На благодійному аукціоні були представлені твори живопису, графіки та скульптури митців сучасності. Гості змогли відвідати передаукціонну виставку, яка працювала з 15 по 23 травня, оглянули твори мистецтва під музичний супровід, долучилися до екскурсій. А найголовніше – у кожного була нагода допомогти дітям сиротам, обравши мистецький твір високого ґатунку!

У зв’язку із великою кількістю творів, які були подані на благодійний аукціон, одночасно із цим заходом працювала благодійна виставка-продаж, на якій гості могли обрати твір мистецтва, оминаючи азартну процедуру торгів.

Благодійна виставка-продаж

«У скрутний час головне не посіяти у серці байдужість та ненависть.» – переконаний співорганізатор Благодійного аукціону, керівник Художньої студії Жовтневого палацу Ярослав Терновський: «Найкраще з того, що ми можемо зробити – це прищепити людям звичку до творення і споживання Прекрасного. Діти, які позбавлені батьківської опіки, зберегли за собою статус повноправного члена нашого українського суспільства і потребують цього чи не найгостріше!»

Ярослав Терновський та Андрій Довгаль

«Вот на такие потребности нужны деньги.» - показує лист із Святошинського дитячого будинку-інтернату куратор від благодійного фонду «Радуга» Валентин Марущак: «Я вчера там был, хорошая администрация. Дети в основном с болезнями, такими как Дауна, олигофрения и т.д. С ними там занимаются, преимущественно всякими видами искусства.»

23 травня Жовтневий палац відчинив двері всім охочим долучитися до благородної справи. З 13-ї години розпочалось експонування творів мистецтва, а о 17-тій заслужений артист України Лері Вінн провів торги на підтримку соціальної ініціативи. Художня студія Жовтневого палацу «Зело» висловлює щиру вдячність всім співорганізаторам та учасникам!

На Благодійному аукціоні