logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Арт-сквот

Вау!!!

Тепер у мешканців Голосіївського району міста Києва є унікальна нагода долучитися до образотворчого мистецтва! І не просто долучитися, а прийняти участь у створенні серії творів мистецтва!

Ми будемо говорити про мистецтво, шукати і знаходити нові прояви оточуючого нас світу і виражати наші розмисли на полотні. Ми намагатимемося ближче підійти до спадщини видатних митців сучасності і бувальщини.

ФарбиАрт-СКВОТ – це місце, вільноутворена майстерня прямо біля Вас, де Ви зможете відчути себе Деміургом! Кожного разу ми організовуватимемося у різних локаціях.

Діти, дорослі, люди поважного віку - всім знайдеться чим зайнятись! Арт-Сквот - це вільноутворений мистецький простір разом з Андрієм Довгалем де ми творимо на пленері, говоримо про мистецтво, знайомимось, цікаво і корисно проводимо час!

Що на нас чекає:

  • створення колективної картини. Безпредметний живопис. Такого Ви не зробите на паркані, а полотно - стерпить!!;)))
  • пленер. Не забудьте етюдники, фарби, пензлі. Осінь ділиться з нами своїми барвами, а наші художники - своїм досвідом;
  • пригощання. Гарячий смачнющий чай із випічкою, щоб не замерзали руки і варила голова!)))
  • релакс музика і спілкування;
  • фото/відео.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Цього разу збираємося о 14:30 13.10.15 на вулиці Героїв Оборони, 9 у сквері якраз напроти Національного університету біоресурсів і природокористування України (НУБіП)

І не забудьте етюдники ті, хто має бажання створити індивідуальний твір мистецтва;)

Наступний Арт-Сквот відбудеться о 14:30 15.10.15 на вулиці Генерала Родимцева, 19 у сквері напроти першого корпусу НУБіП

Андрій Довгаль, передусім громадський діяч, дбає про нашу з вами культуру. Саме з його допомогою ми маємо змогу нести мистецтво ближче до Ваших домівок. Але приготуйтеся! Буде непросто але енергійно, емоційно, незвичайно!... Вперед!

Андрій Довгаль

Як це відбувається:

Студентам! У цю нелегку пору, коли доводиться гризти граніт науки, скуштуйте трохи і високої кухні мистецтва!! Саме для Вас ми створили студентські Творчі групи у яких Ви можете займатися зі знижкою 50%! Не пропустіть нагоди розвинути свій образний світ у одній із кращих художніх студій міста Києва!

Студентські Творчі групи працюють у вівторок та четвер, початок занять о 16:00
Запис в групу за телефоном: 050 911 64 24

А. ДовгальПенсіонерам! Ваше життя не повинно і не буде зводитися до боротьби за соціальну справедливість!! Додайте у нього цікавості, здійсніть свою давню мрію, спробуйте щось нове! У нас є Творчі групи у яких Ви можете займатися зі знижкою 70%! Це унікальна пропозиція від Художньої студії Жовтневого палацу!

Творчі групи для пенсіонерів працюють у вівторок та четвер, початок занять о 10:00

Запис в групу за телефоном: 050 911 64 24