logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Сноумен. Детективна історія

Дитячий табір у Конча-Заспі на Різдвяні свята. Святкова гра-містерія «Сноумен. Детективна історія» для дітей 10-16 років

 Що це означає?

На Ваших дітей чекає незабутнє цікаве Різдво з колядками, вертепом та святковими смаколиками. Але й це ще далеко не все! Організатори підготували захоплюючу програму із сюжетом, який, неодмінно, стане захоплюючою пригодою для підлітків, допоможе їм розкрити свої таланти, дізнатись багато нового про життя у сучасному соціумі, розвинути свої комунікативні, лідерські, організаторські та творчі здібності.

Яким чином?

Ваші діти дізнаються багато нового про сучасне мистецтво та власноруч створять мистецькі твори різних напрямків. Відверті бесіди з практикуючим психологом допоможуть відшукати або ствердитися на своєму життєвому шляху. А нові друзі, море позитивних емоцій, нових ідей та захоплень, теплі вечори біла каміну чи драйвові дискотеки з друзями, стануть чудовим доповненням до такого відпочинку.

12341241 920215371395822 8091634111399016543 n


На майстер класіМузичні вечори – чудовий, витончений відпочинок із живою музикою. Безліч індивідуальних та колективних творчих завдань!

 

 

Коли?

з 3 по 9 січня 2016 року!

Де?

На базі дитячого таботу «Дніпро» в живописній місцевості села Козин. Свіже повітря, прекрасна, дружня атмосфера.

 ПРИДБАТИ ПУТІВКУ

Що ще?

Дієтичне п’ятиразове харчування, теплі кімнати та ефективне оздоровлення у соляній печері, під наглядом медперсоналу, забезпечать Вашим дітям повернення до нового семестру в школі з новими силами та у доброму гуморі.

Як організовано?

09.30-12.00 - Творчі проекти

15.03-18.00 - майстер класи, колективна творчість

19.30-21.30 - вечрня розважальна програма: спортивні змагання, дискотека, настільні ігри, шоу талантів та ін.

У вільний час - спортивні та психологічні ігри, спілкування

Чим займатимуться батьки?

Матимуть нагоду провести час разом, знаючи, що їх діти віддані в руки досвідченим організаторам і педагогам, позитивному потоку емоцій. А в кінці заїзду порадіти досягненням юних створінь: оглянути виставку живописних робіт, отримати в подарунок детальний фото/відеозвіт з проведених вихідних, але найголовніше - вислухати захопливі враження від діточок!

ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ

Скільки коштує путівка?

Все включено всього лише: 3500 грн.

А знижки?

Звичайно! Художня студія Жовтневого палацу з повагою ставиться до Вашого сімейного бюджету, а тому надає знижку в розмірі 10% на другу і більше дитину!
А також знижки студійцям Художньої студії в розмірі 10%

ПОКВАПТЕСЯ!

Ми набираємо групу всього з 10 осіб. Не пропустіть унікальну моживість подарувати дитині цікавий і корисний час!
Для того, щоб забронювати Вам місце, ми приймаємо передплату в ромірі 50% вартості путівки.

Запрошуємо дітей 10-16 років (включно). Вікові обмеження обумовлені необхідністю створення комфортного, взаємно цікавого мікроклімату в межах однієї групи.

ЗАБРОНЮВАТИ ПУТІВКУ

Перегляньте, будь ласка, галерею:

Пишуть картину

Додаткова інфомацію про Художню студію та її послуги тут: