logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Пленер #1

«А што у дяді плохо со зрєнієм???» - щиро запитує хлопчик у мами, дивлячись на фарбову коломазь, яка розпливається по полотну із-під пензля художника. «То дядя дивиться на світ інакше» - відповідає йому художник і посміхається.

DSC 0755

Сьогодні, у теплий вересневий день сонце низько ковзає по верхів’ях будинків та дерев, викреслюючи їх силует та видобуваючи із землі сапфіри довгих тіней. У вересневі дні, хмарки на небі особливо виразні, кудлаті баранці, здається, вгодовані спекотним літом, пливуть по небу, вилискуючи крутобоко.

DSC 0773Полтавчани, проходячи повз, зазирають у площину полотна і кожен зі своїми сподіваннями: хтось – побачити вже готову картину вже, хтось – поспостерігати за процесом, а ще хтось – порівняти те, що на полотні із пейзажем, який він бачить на власні очі.

DSC 0825

І у когось сподівання справджуються, ба навіть перевершуються, у інших – навпаки. А дехто, із найсміливіших, може взяти пензлика і спробувати себе в ролі художника. Вийти із ролі випадкового перехожого і увійти в роль митця. Це складно. Тут Ви як на сцені – під пильним оком глядачів-перехожих, які серпом оточили це дійство. Та все ж переживати немає про що, бо коли ви навіть не вивчили текст живописної п’єси, помилки тут виключені. Вірніше, вони трапляються, але пластика фарби дозволяє їх виправити. Будь-які і будь коли. А ще тут можна мазати, пецькати, квацяти, як це роблять дітки і у цих пецьканнях і квацяннях народжується живопис.

Те, що народжується особливо добре видно перехожим на іншому боці вулиці – вони бачать картину в цілому, і художнику початківцю цього навчитися треба якнайперше – ходити від картини і до. Особливо до великої. Але які ці випадкові перехожі здогадливі! Ось юнак на ім’я Клим взяв пензля і тут же виписав вуличний ліхтар на картині, хоча художник і не зробив цього на початку. Та погодьтеся, виглядає доречно і гарно!

DSC 0955
Дякуємо всім, хто долучився до написання картини! Друзі, ми продовжуємо серію захоплюючих пленерів в Полтаві! Спостерігайте за нашими активностями в соцмережах та приєднуйтеся! Це абсолютно безкоштовно!