logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Події

Інтер'єрна картина

Цього разу ми будемо творити у довільній техніці. На ґрунтованому полотні, розміром, приблизно, 40х60 см, олійними фарбами.
Інтер’єрна картина – це не просто видимий сюжет, а, можливо, робота із самою підсвідомістю. Найцікавіше те, що Ви ніколи не знаєте, що у Вас вийде…

 

abstrakcija modulnaja kartina
Однак, у Вас вийде Твір у будь-якому випадку, адже Вам притаманні відчуття смаку і естетики. Ви розставляєте предмети інтер’єру, робите подарунки близьким власноруч (або й навіть просто вибираєте їх у магазині), сервіруєте стіл, врешті решт, всі ці дії викривають у Вас дизайнера!

3Ev99eavXOI
Тож сьогодні ми і займемося подібним дизайном. Ви зможете обрати колорит, який найбільш буде пасувати саме Вашому інтер’єру. Художник продемонструє Вам способи роботи с олійними фарбами: нанесення пензлем, мастихіном, а ще: розтирання, розтягування, прошкрябування, розтікання тощо…


R3mbEZw7yx4Ви спробуєте створити власні градієнти кольору і фактури на полотні. Дивлячись на такі роботи, у глядача завжди виникатимуть тисячі асоціацій…
Ви також матимете нагоду створити на одну картину, а цілий диптих або триптих! І виглядатиме це просто вражаюче!

url 14
DSC 0053Якщо Ви ще не працювали з олійними фарбами, то для Вас це унікальна нагода не тільки спробувати, працюючи з високоякісними нідерландськими олійними фарбами, а ще й з різним інструментом: мастихіном, пензлем тощо.

На початку творчої роботи ми надамо Вам комплект захисного одягу (чисті фартух та рукавиці). Таким чином Вам не варто більше турбуватися про схоронність свого одягу та манікюру. А в кінці ми безпечно запакуємо Ваш шедевр у картонну упаковку з ручками, і Ви зможете спокійно пересуватися з ним по місту.


Майстер клас відбудеться вже цієї п’ятниці з 18:00 до 20:00. Для участі у МК необхідно забронювати собі місце за телефоном: 050 380 06 04. Поспішайте, місць дійсно не так багато!