logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Арт-івенти

 Шукаєте ідеї як цікаво, з користю, а головне - незабутньо провести корпоратив, наповнити тренінг, семінар або вагому подію Вашу або Вашої компанії?
А може шукаєте оригінальний подарунок ювілярам, молодятам?

Пропонуємо Вам справжній акт творіння -
написання колективної картини!

Say 1

Це витвір мистецтва, картина, створена Вашими друзями, співробітниками, родичами незалежно від віку, рівня підготовки, прямо під час корпоративу, тренінгу, весілля тощо.

 

Картина тематично пов'язана з Вашим заходом. Це реалістичний твір, яке має художню (галерейну) цінність від 1000 $ (!). Тема і ескіз (зображення) попередньо узгоджується з Вами.

Від 2 до 100. Це буде захоплюючий експеримент зі справжніми олійними художніми фарбами! Різні техніки, інструменти, а головне - багато фарб, яких вистачить на всіх! Смакота! 

 

Ні в якому разі! Час, який ми витрачаємо на створення картини 100 см по меншій стороні, всього лише 50-90 хв. Нудьгувати не доведеться! А найголовніше, що фінальна тема картини буде зрозуміла учасникам тільки в кінці. І стане дивовижним сюрпризом для них!

 

В кінці картина повертається на 180 або 90 градусів на мольберті і Ви чуєте захоплене «Вау !!!» в залі. А до цього моменту учасники експериментують, розмішують фарби, наносять їх, не думаючи про рамки «правильності», виливають свою енергію, творчий потенціал, думки, ідеї на полотно, але під модерацією художника.

Картина залишається у Вас як результат спільної творчості, яким можна пишатися. Вона може стати прикрасою Вашого офісу, будинку, будь-якого простору. Ця картина завжди буде нагадувати Вам і Вашим співтворцям про спільні цілі та цінності.

Ні в якому разі! Ми забезпечимо Ваших гостей чистими рукавичками, художник простежить за акуратністю і проінструктує. Всі фарби залишаться тільки на полотні, палітрі та пензлях.

1-2 дні. При цьому Арт-центр Zelo організовує все «під ключ»: доставку необхідних матеріалів, розміщення, підключення, проведення, написання, демонстрацію, максимально мінімізуючи головний біль для організаторів.

Мова проведення заходу: українська, російська, англійська. Дрес-код художника - відповідає формату заходу.

А це вже задоволені клієнти:

 
Feedback catherine   Catherine Lisuchenko

Незабутні враження! Дякую Yaroslav Ternovskyi і майстерні "Зело" за натхнення і організацію чудового івента!
І за чудово проведений час в компаніі з Ola Sliuzar, Олеся Столярова,Anil Nila та Olga Telpis)

Feedback mazurenko  Valentina Mazurenko

Пане Ярославе! Щиро вдячна за вашу допомогу, яскраві, незабутні майстер класи та неперевершену енергетику творчості!!!!! Наснаги Вам!!!

Feedback FIIR  Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин

Просто дивовижний міні-репортаж та фотозвіт ми отримали від наших друзів, Майстерні файних штук "Зело". Все просто: не бійся проявити себе! В кожному з нас причаївся чудовий художник, що впевнено довели талановиті дівчатка-випускниці ІМВ.

Valentina P   Valentina Pobedova

"Если хочешь иметь то, чего никогда не имел, сделай то, чего никогда не делал"......Коко Шанель и .Н.Пезешкиан (основатель школы позитивной психотерапии)