logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Пленер

Пленер

 

Майстерня може бути світлою та просторою, сповненою ароматом соснової живиці та лляних полів. Вас можуть оточувати шедеври Ваші власні та видатних майстрів. Але ступіть крок за поріг і Ви довідаєтеся, що краще майстерні ніж та, яка знаходиться під куполом небесної височини, Вам не знайти!..

Тут же Вашим очам відкривається робота Творця, як Великий учитель він відкриває Вам те, що до цього часу було за завісою таємниці. Світло, повітря – це його фарби, земля – це його полотно.

Увібравши в себе естетизм його замислу, Ви станете Творцем. І Ви не будете копіїстом, який старанно виводить свій мазок за мазком митця, а Ваші фарби стануть Вашим світлом і повітрям, Ваше полотно – землею.

Тож не бійтеся стукати у двері Творця!

Вони відкриті для всіх і якщо Ви раніше про це не міркували – то його висока майстерня знаходиться якраз із протилежної сторони тих дверей, за якими, ми звикли вважати, знаходиться наша домівка! Ми часті гості Творця, гайда на пленер!

Які захоплені погляди супроводжуватимуть Вас коли Ви, із набором Ваших мистецьких інструментів у дерев’яній коробці, піднесено крокуватимете вулицями міста!

Деякі з них Ви вважатимете спантеличеними, ще б пак! Не щодня побачиш Творців, які отак просто і відверто гуляють тротуарами!

Не бійтеся ловити на собі і своїй творчості погляди, сповнені допитливістю, подивом і захопленням! Ви заслуговуєте того, щоб вам дарували такі погляди. І неважливо наскільки Ваш акт творчості споріднений з академічними постулатами.

Будьте вільними!

Долучайтеся до сміливої та відкритої плеяди митців!

Садиба художника слова Івана Котляревського в Полтаві
 

Місто Полтава надзвичайно багате на образи.

Чого вартують лише її старовинні вулички, узбережжя Ворскли, урбаністичні, сучасні пейзажі міста.

У місті, де природа і діяльність людини йдуть пліч-о-пліч, живуть люди, не відчужені від прекрасного!

Природні заповідники, парки – забаганка живописця і перлина міста.

Дзеркальні галереї Ворскли, Корпусний сад у центрі, Музеї та парки – спокуса живописця. Для студійців Художньої студії Арт-центру Зело туди завжди вільний вхід!

А що Ви скажете про річкові плавні? Вони створюють враження первозданної цноти та недоторканності, яку вряди-годи порушує плескіт рибальських човнів. Екземпляри орнітофауни тут змушують захоплено милуватися собою. Це домівка цих дивних птахів, яких ми, можливо, ніколи не зустрінемо на лоні, торкнутому цивілізацією. Тут і тихі плеса, і бурхливі потоки, затоплені ліси і сонячні галяви! Надзвичайна пожива для ума!

Як часто Вам доводиться насолоджуватися естетикою Полтавських околиць?

І чи відомі Вам їх краса і велич?

Як глибоко ви сягали їх таємниць?

Ми регулярно проводимо пленери за межами міста. Запрошуємо Вас!

Подорожі Україною! Якби постало питання про нову емблему, то ми б неодмінно обрали компас.

Географія наших пленерів простягнулася із заходу на схід, із півночі на південь. Вдихніть різнобарв’я цих місцин, проживіть цю подорож із допитливістю дитини і Ви побуваєте в різних країнах і світах не перетинаючи кордону!

Закордонні практики! Світ й насправді відкритий і безмежний! Так само як і наші творчі можливості!

Подорожуючи, ми маємо нагоду відвідати автентичні зібрання, які ніколи і ніде не повторюються, маємо можливість скуштувати національних традицій тієї чи іншої країни, втамувати живописну спрагу прямо на вулицях іншомовних міст, алеях привітних парків, напитися сонця тамтешніх краєвидів.

 

 

 

 

Пленер в Україні: Карпати, Київ

Погода

 

 
Viktoriya K   Виктория Котенко

Гарна місцина...гармонійно

Alesya T  Alesya Tkachenko

Вот смотрю я каждый раз на новые фото, и понимаю, как же все-таки замечательно, что есть возможность заниматься в этой студии, да еще с таким ШИКАРНЫМ коллективом))) А все благодаря прекрасному художнику Ярославу Геннадиевичу Терновскому. ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО ЯРОСЛАВ!))

Olena K  Olena Kulyna

Візьму до рук пензля коли-небудь в майбутньому. Десь всередині зріє такий намір. Але і в пасивному спогляданні за магією рухів художника теж є своє задоволення.

Liudmila   Lyudmila Vlasova

Здорово!!! Бальзам на душу! СПАСИБО!