logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Закордонний пленер

Закордонний пленер

Закордонний пленер: Варшава, Афіни, Будапешт  
Колони у вигляді дів. Афіни  
 

Коли туристична подорож є не лише відвідуванням загальновідомих туристичних маршрутів, а поєднанням відпочинку із приємною справою, гадається, така поїздка може насправді стати незабутньою.

Незабутньою вона стане ще й тому, що створюючи твори мистецтва прямо тут, на землі Вами ще незвіданій, Ви більшою мірою проникнетеся її особливостями, середовищем існування тамтешніх людей та, власне, самими людьми. Ви відчуєте, що світло, повітря відрізняються у різних частинах такої багатогранної Землі.

 

 

Джерелом натхнення для нас
слугуватимуть кращі зразки місцевого мистецтва.

Інша культура, традиції, світогляд, інше життя, врешті решт, хай, навіть, не разюче відмінні, але все ж інакші у порівнянні із звичними для нас. Їх ми черпатимемо у національних колекціях та мистецьких зібраннях.

Супроводжуватиметься така наша діяльність відвідуванням визначних місць, бесідами на мистецьку і не тільки теми, а також відвідуванням місць, які будуть нам до вподоби.

Місцевий побут, харчування, стиль життя, спілкування з художниками, сувеніри які ми заберемо із собою у вигляді картин, фотографій, нових знань та вражень, зроблять таку нашу подорож дійсно незабутньою та унікальною!

Архітектура Афін
 
Viktoriya K   Виктория Котенко

Гарна місцина...гармонійно

Alesya T  Alesya Tkachenko

Вот смотрю я каждый раз на новые фото, и понимаю, как же все-таки замечательно, что есть возможность заниматься в этой студии, да еще с таким ШИКАРНЫМ коллективом))) А все благодаря прекрасному художнику Ярославу Геннадиевичу Терновскому. ОГРОМНОЕ ВАМ СПАСИБО ЯРОСЛАВ!))

Olena K  Olena Kulyna

Візьму до рук пензля коли-небудь в майбутньому. Десь всередині зріє такий намір. Але і в пасивному спогляданні за магією рухів художника теж є своє задоволення.

Liudmila   Lyudmila Vlasova

Здорово!!! Бальзам на душу! СПАСИБО!