logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Творчі групи

Творчі групи

Заняття у Творчих групах  - це найбільш ефективна форма здобуття нових і вдосконалення вже існуючих навичок в образотворчому мистецтві.

Робота в студії

Тут ми працюємо з натурними постановками і репродукціями, вивчаємо теорію образотворчого мистецтва і досвід художників, обговорюємо цікаві події у світі мистецтва.

Натурні постановки

Записатися в Творчу группу Ви можете маючи будь-який рівень підготовки, адже художник, спілкуючись з Вами, підбере необхідну саме Вам програму творчого розвитку. Крім того, група завжди ділиться на підгрупи за темами та рівнем підготовки: живопис чи графіка, базові навички чи складна композиційна робота.

У нас працюють творчі групи для дорослих:

Малюнок для початківців,
Академічний малюнок,
Вільна програма

Пн, Ср  18.30 - 21.00

Академічний живопис,
Вільна програма

Вт, Чт 18.30 - 21.00
Майстер класи Сб 10:00 - 14:00

Денна Творча група

Вечірня Творча група

А вже скоро чекайте на відкриття дитячих творчих груп!

Фарби – надпотужний засіб образотворчої виразності! Дозвольте собі стати Володарем кольору, будьте вільними у Відтінках, з яких складається Життя. Смілива, гостра композиція. Максимум виразності. У нас Ви зможете пройти поглиблений курс із рисунку та живопису.

Ось як це виходить у наших студентів:

Звичайно, Художня студія Зело - це не Вищий навчальний заклад, тому тут Ви не знайдете сухі лише методичні інструкції. Заняття завжди проходять цікаво і живо. Навчитися красиво малювати та писати картини - це реально в будь-якому віці. Переконайтеся!

І навіть якщо Ваша мета не поринати глибоко в художню науку, а просто відпочити, створивши при цьому красивий твір, ми допоможемо Вам! В будь якому випадку інтелектульий та матеріально-технічний потенціал студії гарантує Вам комфортну творчість.

Роботи студійців

Ми регулярно ходимо на пленери. Проводимо їх як на вулицях і парках Полтави, так і за її межами.

 DSC 0999

Ви зможете обговорити з художником і визначити для себе найбільш зручну форму відвідування студії: користуватися власними художніми матеріалами чи студійними, записатися на абонемент чи придбати разові заняття, відвідувати студію один, два чи більше разів на тиждень тощо.

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!