logo f Арт центр 

+38 (050) 911 64 24

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

З Новим Роком та Різдвом

Художня студія "Зело" сердечно вітає Вас із Різдвом Христовим

Детальніше...

Люстро мистецької душі

Характер людини проявляється у всьому: поставі, ході, мові, думках. Ми впізнаємо знайомий нам почерк, все частіше замінюючи рукописний текст клавіатурописним… А що ви, друзі, скажете про почерк художника? Наскільки його рука ототожнюється з його характером, наскільки художні полотна грають роль люстра художньої душі?

Детальніше...

Перше Вересня

«Учиться, учиться и учиться!»

Не поспішайте, читачу, зопалу відправляти листа в спам, прочитавши гасло непопулярного сьогодні діяча бувальщини, Леніна. Бо хіба ж винні шпальта історії, що доводиться їм приміряти на себе красномовні і глибокі філософські істини, прикриваючи замисли, розгадуванням яких займатимуться архіваріуси майбутнього.

Детальніше...

Соціальні ініціативи Художньої студії

Соціальні ініціативи Художньої студії охоплюють дуже широкий спектр діяльності.

Це і безоплатні заняття для пільгових категорій населення, майстер класи, це і благодійні виставки-продажі творів мистецтва та аукціони. Це і різного роду інтерактиви, квести, конкурси – корисні не тільки тим, хто приймає участь, а й тим вразливим верствам населення, яким спрямовуються виручені кошти.

Детальніше...

Студія-спадкоємиця

Перебираючи старе лахміття, можна натрапити на вельми цікаві речі... Художня студія МЦКМ Жовтневий палац не є чимось новим у царині Київської живописно-рисувальної школи...

Детальніше...