logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Як створити картину...

Що треба, щоб вийшла картина? Перше – не тремтіти біля чистого полотна, або аркуша паперу. Пригадуєте, як складно було розпочати писати твір у школі? Ці перші рядки…

Детальніше...

Що пропонує Вам художня студія

Незалежно від Вашого віку або досвіду в образотворчому мистецтві, Ви можете почати творити вже зараз! Художня студія у Полтаві ZELO.ua спільно з галереєю Art Prostir підготувала для Вас різноманітні програми, завдяки яким Ви можете розпочати творити або поглибити свої знання і уміння. Будьте певні, кожен з нас - Творець! Ми це доводимо!

Детальніше...

З Новим Роком та Різдвом

Художня студія "Зело" сердечно вітає Вас із Різдвом Христовим

Детальніше...

Люстро мистецької душі

Характер людини проявляється у всьому: поставі, ході, мові, думках. Ми впізнаємо знайомий нам почерк, все частіше замінюючи рукописний текст клавіатурописним… А що ви, друзі, скажете про почерк художника? Наскільки його рука ототожнюється з його характером, наскільки художні полотна грають роль люстра художньої душі?

Детальніше...

Перше Вересня

«Учиться, учиться и учиться!»

Не поспішайте, читачу, зопалу відправляти листа в спам, прочитавши гасло непопулярного сьогодні діяча бувальщини, Леніна. Бо хіба ж винні шпальта історії, що доводиться їм приміряти на себе красномовні і глибокі філософські істини, прикриваючи замисли, розгадуванням яких займатимуться архіваріуси майбутнього.

Детальніше...

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!