logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Врятована Весна

Врятована Весна

Художники зберігають і примножують прекрасне на лише на полотнах. Ось лишень послухайте, що сталося сьогодні…

Про те, як зберегли красу

Знайомий Вам, друзі, запах косовиці? Під рик бензинових моторів розлягався він Майданом Незалежності. 

Так приємно вдихати його на повні груди. Крокуючи на пленер, художник радів літнім ароматам! Раптом глянув і оторопів: схилами вулиці Інститутської підминає під себе лезо коси розквітлі голови тюльпанів... Почав він рвучко їх збирати, а дядечко й косу свою зупинив: "Збирай", каже, "Он які гарні!". І тепер майстерню прикрашає цілий букет тюльпанів. Квітнутимуть вони ще недовго, простягаючи пелюстки-руки до електричного світла, як до сонця. І фарбами проростуть на полотні...

Справа у тім, що цілий натовп тюльпанів розквітнув поза клумбою, на газоні. Люди намагалися спинити косаря, та він відповідав: "У мене наряд... Я мушу..." Коли художник повертався вже жодної квітки не лишилось на газоні... Але ті квіти, які довелося врятувати проросли на картині.

DSC 0177
 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!