logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Диво-мисткиня

Одного разу до Студії завітала Пані... Несучи із собою цілу купу перев'язаних мотузкою картин. Допитливий погляд, азарт, енергія - все викривало у ній митця! Черпаючи художні знання, а краще сказати, інформацію про художнє ремесло із мережевих ресурсів, створює художниця свої картини.

Може і відчувається у творах брак академічної освіти, ремеслярських навиків, що виказують будівельні, часом, зовсім не придатні для художнього застосування матеріали, але простота, підхід, трактовка - змушують довго їх розглядати. А такої честі, друзі, не кожен твір має!

 

І що б ви гадали? Роботи цієї пані, які повисли на стінах Жовтневого палацу в рамках травневого благодійного аукціону, привертали увагу знаних художників, як от Владислава Шерешевського, приміром. Хто зна, яку ноту у світі мистецтва зіграють ці твори, адже й Піросмані, часом, писав на поліетилені!

Художник - Людмила Мельникова.

Художник Людмила Мельникова

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!