logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Люстро мистецької душі

Характер людини проявляється у всьому: поставі, ході, мові, думках. Ми впізнаємо знайомий нам почерк, все частіше замінюючи рукописний текст клавіатурописним… А що ви, друзі, скажете про почерк художника? Наскільки його рука ототожнюється з його характером, наскільки художні полотна грають роль люстра художньої душі?

 

На Арт-Сквоті

У повній мірі! І знаєте хто з охотою ще розглядає самих себе у дзеркалі? Діти! Авжеж. Вони самі для себе ще невичерпний об’єкт досліджень. Вірять, що десь у їх руці захована сила чарівника, у тілі – суперсила, і самі вони неодмінно супергерої. Або ж стануть ними у найближчому майбутті. Тільки згодом їх голівоньки наповняться невідворотною логікою сьогодення. Законами, твердженнями, мірилами, межами. І все рідше людина задає питання «Чому?»

Діти за чаєм

Чому мене захоплює рожевий світанок? Чому я проґавив золоту пору осені? Чому так радісно коли зимова віхола викрешує іскри із жовтих ліхтарів? Чому я нудьгую в дощ? І коли такі питання більше не задаються, творець у людині чахне. Всемогутній чарівник забуває про свої чари, а сила супергероя.. ніби хтось забрав її разом із недоїденим сніданком.

Діти малюютьПогляньте як вони, діти, на відміну від дорослих, сміливо беруться за пензлі. Що витворяють на площині, більшій за їх зріст. Тільки інколи брудняться фарби, тільки інколи батьки обсмикують їх: «Не там малюєш! Не та фарба!» І цей безпредметний живопис, беззмістовний для пересічного глядача, для дітей набуває сенсу. Вони дивуються кольорам, сумішам, чистим барвам так, ніби це шедевр!

 

Най же кожен з нас не забуде про те, що він творець. Творець щодня і щогодини. Творець свого життя і довколишнього світу. Гадається, що таким чином ми змінимо-ся на краще.

Твір

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!