logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Творчість у повсякденному житті

Як часто Вам доводиться здійснювати творчі акти у Вашому повсякденному житті? Часто густо ми користуємося уже вигаданими і записаними рецептами. І коли, скажімо, Ви вдало скористалися таким рецептом раз, то, імовірно, при нагоді будете намагатися знову і знову послуговуватися ним.

Насправді, уже багато чого вигадано і записано в "кулінарних" книгах, тож навіщо, здавалося б, наново вигадувати вже існуючі речі? Справа в тім, що вирішуючи питання самотужки, користуючись порадами лише тими, які здатні позбавити від блукань та прикрих помилок, Ви знаходите новий для Вас і незвичайний шлях. Часом, навіть ефективніший за той, котрим уже хтось пройшов. Головне – Ви мислите! Ваша думка працює, як ніколи активно, це так, ніби Ви вирішили повернутися із роботи додому, але не звичним шляхом, а іншим, новим. Цей новий шлях змусить Вас напружено міркувати і не лишень тому, щоб дістатися додому якнайшвидше, або якнайкоротшим шляхом, а щоб, взагалі, не заблукати. Ви почнете озиратися навкруги, намагатиметеся ідентифікувати будинки, їх узвичаєний Вам вигляд, спостерігатимете за подробицями вулиць і дворів, намагаючись узріти щось знайоме. Така подорож може видатися Вам довшою ніж зазвичай, навіть якщо Ви витратили на неї той же час, що і звичайно, але скільки Ви встигнете побачити!

Незвичайний шлях відведе від Вас звичайний потік думок і Ви почнете бачити! І відкриєте багато незвичайного у, здавалося б, звичному сплетінні вулиць і алей. Лише спробуйте! Не важливо хто, скільки разів ходив тут до Вас. Ця дорога стане новою лише Вам! Але воно того варте! Зробивши щось раз, але незвичним методом, виконавши роботу не просто механічну, але творчу, Ви запам’ятаєте винайдений Вами рецепт на тривалий час. А головне – це буде Вашим досягненням. Ви зможете поділитися цим досягненням зі своїми рідними та близькими, і це буде Ваш успіх! Нові досягнення у Вашому власному житті відкриють Вам нові горизонти і, можливо, ці горизонти стануть дороговказом для багатьох відомих і не відомих Вам людей!

 

Рукою Вашою в процесі творчості, коли Ви кладете штрих за штрихом, рухає не мозок. Це дещо інша субстанція. Ви навряд чи задумуєтеся над кожним окремим штрихом, так само як над кроками під час ходьби, чи не так? Якщо не Ви, то хто?

Подолайте страх зробити щось не так. Не так, як Ви вже вмієте, або не так, як прийнято вважати правильним. Погляньте на дітей. Часто, їм іще не встигли прищепити цього страху. Їх творчість прекрасна і вільна! Не бійтеся виставляти свої твори. Якщо Ви хоч один раз думали, що вони представляють художню цінність, хай навіть, лише в момент творення, а без цього Ви не могли би творити, – значить так і є! Даремно, що у Вас не має звань, посад і регалій, які дозволяють нав’язувати свою думку цілій планеті!

Якщо людина бере етюдник, завантажує його фарбами і біжить на повітря писати натуру – це вже про багато говорить. Ви смілива, сильна й вольова людина. Все, що Вам залишається зробити – це розвинути свої здібності відповідно до наявних у Вас задатків.

Перша мета МФШ – позбутися страху.

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!