logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Публікації

Людина - Творець

Людина за природою своєю – Творець. Людська творчість знаходить вияв не лише у предметах матеріальних, які оточують її: будинки, вулиці, знаряддя праці, одяг, але і у формуванні нематеріального світу – нових знань, естетичного світогляду. Ми називаємо це культурою. На межі, де у творчому акті перетинаються матеріальний і нематеріальний світи, з’являються твори мистецтва.

Акти творчості спіткають нас на кожному кроці. Отримати гарну оцінку, навіть коли увечері на вивчив домашнього завдання. Встигнути зробити всі справи до завершення робочого дня та дістатися додому після роботи найкоротшим маршрутом. Приготувати звичайну яєчню, додавши туди незвичайних прянощів, і разом з цим порадіти своїм кулінарним здібностям. Все це без перебільшення можна назвати творчістю.

Ми сповідуємо естетизм у кожній своїй дії. Ми любимо гарний одяг, прикрашаємо та робимо все затишнішим своє житло, страви хочемо їсти на лише корисними, а й смачними.

Це свідчення того, що людина у свої сутності Творець. Майстерня файних штук – це місце де ми розвиваємо нашу сутність творця. Де смаки, прищеплені з дитинства знаходять свій розвій і виходять на новий щабель еволюції.

Навички роботи з матеріалами відіграють надзвичайно важливу роль, але все ж є посередниками між нами і нашим творчим вираженням. Нам відкриваються нові горизонти світогляду. Ми розвиваємо відчуття смаку. Образотворче мистецтво – це більше ніж просто відтворення матеріального світу.

Маючи відкрите та нове художнє мислення, лише від докладених зусиль залежатиме те, як швидко опануєте Ви навички роботи з художніми матеріалами, наскільки глибоко осягнете художні закономірності.

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!