logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Статті

Соціальні ініціативи Художньої студії

Соціальні ініціативи Художньої студії охоплюють дуже широкий спектр діяльності.

Це і безоплатні заняття для пільгових категорій населення, майстер класи, це і благодійні виставки-продажі творів мистецтва та аукціони. Це і різного роду інтерактиви, квести, конкурси – корисні не тільки тим, хто приймає участь, а й тим вразливим верствам населення, яким спрямовуються виручені кошти.

 Що зроблено:

 • Благодійний майстер клас та виставка-продаж творів на фестивалі "Єднання-2014"

Майстер класМайстер клас покликаний долучити людей до світу мистецтва. Відчути себе художником, деміургом. А відтак проникнутися особистою відповідальністю за власне майбутнє і всієї України, яке можливе тільки у Єдності, а не у розбраті.

Брали участь: всі бажаючі, по 10 хв. Організовано окремий майданчик для дітей.

 • Благодійний майстер клас – лотерея на допомогу військовослужбовцям Збройних сил України

Майстер клас - лотереяМайстер клас із живопису розігрувався у якості винагороди для переможців лотереї, вся виручка від якої була направлена на допомогу військовослужбовцям ЗСУ. Мета: показати доступність мистецтва для кожного, а також способи, у які мистецтво здатне стверджувати загальнолюдські цінності.

Брали участь: переможці благодійної лотереї, час: 3,5 год. Кожен із учасників створив твір мистецтва (натюрморт), які були продемонстровані на Вернісажі Інституту міжнародних відносин, а також на виставці у галереї “Арка”.

 • Благодійний новорічний майстер клас для дітей

З новим рокомМайстер клас “З Новим Роком” покликаний ознайомити дітей з новими техніками образотворчого мистецтва та як частина новорічного привітання.

Брали участь: всі бажаючі, по 10 хв. Техніка – пастель.

 

 • Курс академічного рисунку для всіх бажаючих

Курс рисункуБезкоштовний курс академічного рисунку спрямований на ознайомлення широких верств населення із художнім ремеслом, які мають бажання опановувати його, але з тих чи інших причин не мали змоги цього зробити, а також на розвиток образного мислення та творчих задатків кожного. Крім фундаментальних навиків із рисунку курс передбачає ознайомлення із творчою спадщиною видатних митців минулих століть.

Брали участь: всі бажаючі, 6 занять по 2,5 години. Програма навчання передбачає роботу від найпростіших об’ємних гіпсових форм аж до гіпсових бюстів (з поступовим ускладненням творчих завдань).

 • Програма для переселенців та пільгових категорій людей

Пільгові групиУ кожній із творчих груп зарезервовано місце для переселенців зі східних областей України, а також для пільгових категорій громадян, які не мають змоги займатися на загальних умовах (платно). Також таким чином Художня студія забезпечує безперервне професійне зростання майбутніх художників – студентів вищих художніх навчальних закладів, які змушені були залишити навчання через кризову ситуацію на сході України.

 • Благодійний квест Майдан творить дива

Майдан творить диваКвест організовано серед школярів 8-11 класів спільно з Малою академією наук. Пригодницька подія, наповнена творчими конкурсами, інтелектуальними загадками, а подекуди й містикою покликана не лише залучити підростаюче покоління вживу доторкнутися до історії Києва, образотворчого мистецтва, але й зібрати кошти на забезпечення потреб військовослужбовців, які виконують свій обов’язок в кризових регіонах України.

 • Перша благодійна-виставка-продаж картин

Благодійна виставкаСеред представлених робіт буди картини написані як любителями, так і професіоналами. Таож в рамках виставки була проведена благодійна лотерея. Від продажу картин зібрано 6 550 грн. А лотерея принесла 3 415 грн. Всього зібрано 9 965 грн!

 

 • Друга благодійна-виставка-продаж картин

Благодійна виставка-продажРазом з виставкою-продажем було проведено благодійну лотерею, де за 10 грн. кожен отримав шанс виграти цікаві роботи майстрів. Приємно бачити несподівану радість від виграшу чи замріяність від пророцтв, які теж є в лотереї. Зібрано 4 250 грн.

 

 • Благодійна виставка-продаж творів мистецтва спільно з БФ «Хай світ пізнає Україну»

Благодійна акціяУ Колонній залі Жовтневого палацу розпочала роботу виставка творів мистецтва де кожен може обрати уподобаний твір мистецтва високої якості, допомагаючи таким чином співвітчизникам, які постраждали у кризових регіонах України, а також дітям, які потребують оздоровлення.

 

 • Благодійний Аукціон творів мистецтва

Благодійний аукціон23 травня в Жовтневому палаці пройшов самий справжній благодійний вечір мистецтв. Художні твори були надані більш ніж 30 художниками України та нараховували більше 150 живописних та графічних полотен, скульптур. Гості змогли ознайомитися з передаукціонною виставкою, яка на цей раз нараховувала 36 лотів, а щасливчики - стали власниками творів мистецтва, і завдяки цьому допомогли зібрати суму в розмірі 19 865 гривень!

 • Міжнародний день сім'ї в Маріїнському парку

День сім'їМіжнародний Благодійний фонд "Серце Миру" та Художня Студія у Жовтневому палаці "Зело" приєдналися до родинного свята, яке проходило в Маріїнському парку міста Києва на чолі з Віталієм Кличком та КМЦС "Родинний дім". Кожен охочий міг доторкнутися до світу образотворчого мистецтва та створити картину на пленері у техніці пастелі під керівництвом художника.

 

 • Конкурс-фестиваль “Омріяна Україна очима дітей 2015”

Омріяна Україна

Приємно, що і Художній студії у Жовтневому палаці «Зело» вдалося долучитися до цього фестивалю, організваного міжнародними благодійними фондами "Омріяна країна" та "Серце миру", надавши діточкам безкоштовну можливість під керівництвом художників-педагогів створити свої образи «Омріяної України»!

 
 
Yanina S   Yanina Shevchenko

Рекомендую!!! В художественной студии Вам помогут талантливые художники создать шедевр!

Dasha  Dasha Krivtsova

Душевная студия, где чувствуешь себя как дома) к тому же очень высококлассные педагоги

Tatka P  Tatka Potemkina

Рекомендую эту студию! Творческая камерная обстановка, дух классической школы на новый лад. Преподаватель очень много знает о техниках разных художников. Поможет и подскажет, не нагрузив лишним и не сделав за вас. И учёба, и развлечение, и творчество.

Viktoriya K   Виктория Котенко

Это совершенно другой мир...мир, в котором царит дух творчества, тонкой и темпераментной натуры, которая есть в каждом. Попав, однажды в студию - Вы не станете прежним!!!