logo f Арт центр 

+38 (050) 380 06 04

ZELO

Знайшли помилку?

Виділіть її мишкою

і натисніть: Ctrl+Enter

 

Придбати твір мистецтва

Друзі! Тепер Ви маєте нагоду обрати або замовити прекрасний твір мистецтва за надзвичайно вигідною ціною, адже між Вами і автором немає жодних посередників!

Твір мистецтва з історією. Шлях до завершеного твору мистецтва може тривати кілька років (якщо це не робота на замовлення, звісно)). Це натурні враження, спіймані порухом пензля в етюді. Це і еволюція думки й майстерності. Кожна картина сворена натхненно, несе в собі сюжет, ідею, філософський зміст. Це якісно відрізняє такий живопис від того, що створюється на продаж виключно.

Вибрати твір Ви можете у віртуальній галереї.

Творчий процесКожна картина є неповторним, оригінальним твором мистецтва, творчим пошуком автора. Кожен твір починається з ескізної, детальної розробки композиції, пошуку творчого рішення.

Імприматура та живопис

Портрет з виконанням підмальовка
Твори виконані із дотриманням технології, що гарантує довічне збереження їх експозиційних властивостей за умови правильного зберігання.

Натягування полотна

Картини, які Ви спостерігаєте у віртуальній галереї та які мають інформацію про ціну – відкриті для продажу. Ціна вказана в умовних одиницях. Умовна одиниця = долару США за курсом НБУ на день продажу.

Також Ви можете замовити твір мистецтва у автора. Це може бути будь-який жанр (пейзаж, сюжетна картина, натюрморт, портрет) і техніка виконання (живопис, графіка). Автор врахує всі Ваші побажання і запропонує цікаві варіанти виконання. Термін і вартість створення картини - індивідуальні для кожного випадку.

Якщо Ви хочете дізнатися ціну і термін виконання картини (портрету, пейзажу тощо),
Ви можете скористатися ФОРМОЮ
.

Автор відпише Вам якнайскоріше із найбільш детальною інформацією. Так Ви зможете прийняти рішення.

Детальніше про замовлення і виконання ПОРТРЕТУ читайте тут.

Експресія в творчості:

Для здійснення покупки Ви можете зв'язатися з нами за контактами, які вказані в нижній частині сторінки, або через форму зворотного зв'язку. Менеджер погодить з Вами нйбільш зручну форму оплати та придбання твору: готівковим чи безготівковим розрахунком, з отриманням твору особисто чи пересиланням кур'єрською службою.